Nauka przez Skype:
angielski, niemiecki, francuski

Tylko najlepsi, doświadczeni lektorzy!

lekcje angielskiego przez skype.jpg

Zatrudniamy jedynie lektorów, którzy nie tylko spełniają wysokie wymagania znajomości języka i metod nauczania, ale są także miłymi, lubianymi przez uczniów osobami.

Każdy z nauczycieli posiada wyższe wykształcenie uniwersyteckie na kierunku filologicznym oraz doświadczenie zdobyte w szkołach (podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoła wyższa) oraz prowadząc korepetycje i kursy.

Ania

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Warszawski

Angielski
Korepetycje przez internet- Ania

Interesuję się rozwojem metodyki, nowymi, dobrymi rozwiązaniami, chętnie je wdrażam i eksperymentuję. Uczestniczyłam i nadal biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach i nadal jest to dla mnie przyjemność :).

Uzyskałam licencje egzaminatora w uznanych międzynarodowych systemach. Uczyłam młodzież (w tym niedowidzącą i niewidomą), studentów oraz osoby dorosłe- zarówno języka ogólnego jak i specjalistycznego. Cieszy mnie kontakt ze słuchaczami, wierzę, że moje kompetencje językowe i gotowość dzielenia się nimi mogą pomóc im w dalszym życiu. Uważam, że aby nauczyć się języka obcego należy się z nim oswajać, osłuchiwać, wyrabiać niezwykle istotną umiejętność radzenia sobie poprzez domyślanie się i odgadywanie znaczeń z kontekstu, używać go bez kompleksów.

Poza pracą zawodową mam inne pasje, na przykład turystyka piesza czy narciarstwo biegowe.

Aneta

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Wrocławski

Angielski
Korepetycje przez internet- Aneta

Jestem pasjonatką języka angielskiego od kiedy go poznałam będąc jeszcze dzieckiem. Po zakończeniu studiów na kierunku filologia angielska moją pasją stało się nauczanie go, co czynię od ponad 15 lat i co przynosi mi dużo satysfakcji.

Większość pracy zawodowej poświęciłam studentom i pracy na uczelni. Pomagałam przygotować się do zawodu przyszłym nauczycielom języka angielskiego, niemieckiego i pedagogom. Oprócz tradycyjnych zajęć z języka angielskiego wykładałam też fonetykę języka angielskiego i językoznawstwo angielskie, które są dziedzinami moich zainteresowań.

W pracy przyświeca mi zasada, że język to o wiele więcej niż tylko narzędzie służące do komunikacji; język pozwala nam wyrażać siebie, poznawać innych ludzi, rozwijać się. Dlatego uważam, że zarówno nauczanie, jak i uczenie się języka obcego może być wielką przyjemnością.

Beata

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Gdański
General Studies, Photography Certificate - Montgomery College, MD, USA

Angielski
Lekcje angielskiego przez internet- Ewa

Jestem lektorką, egzaminatorem i tłumaczem od prawie dwudziestu lat. W szkole podstawowej i liceum język angielski jednocześnie pasjonował mnie i wydawał mi się niedoścignionym marzeniem. Marzenia jednak się spełniały i w latach dziewięćdziesiątych miałam ogromną przyjemność studiować w USA, nie tylko angielski ale również fotografię.

Przesłanie jakie mi przyświeca w nauczaniu - uczymy się "obcego" języka po to, żeby przezwyciężać bariery obcości, żeby się komunikować, żeby mogło dojść do spotkania. To spotkanie jest w gruncie rzeczy najważniejsze. Poza przekazywaniem rzetelnej wiedzy, właśnie ten aspekt nauczania jest dla mnie źródłem największej satysfakcji i radości.

Lubię podróżowanie, fotografowanie i muzykowanie.

Kasia

Magister filologii angielskiej – Uniwersytet Łódzki

Angielski
Kursy angielskiego- Kasia

Nauka języka online to spotkanie lektora z drugim człowiekiem. W przyjaznej i swobodnej atmosferze o wiele łatwiej jest pokonać barierę językową i rozwijać umiejętności językowe. Aby nauka była przyjemna, a lekcje ciekawe, przygotowuję je pod kątem zainteresowań ucznia, a zarazem pod indywidualne potrzeby. Czuję pasję w uczeniu i cieszą mnie postępy moich uczniów.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą, prowadząc kursy na różnych poziomach zaawansowania, indywidualne oraz grupowe. Aktywnie używam języka podczas wielu zagranicznych podróży. Obecnie poza nauką online jestem lektorką angielskiego dla różnych firm oraz kadry kierowniczej. Pracowałam kilka lat w handlu zagranicznym używając na co dzień języka biznesu. Mieszkałam kilka lat za granicą studiując teologię w języku angielskim.

Poza angielskim znam także inne języki obce, dlatego rozumiem proces uczenia się.

Kto znajduje czas na naukę języka, inwestuje w swoją przyszłość.

Urszula

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Gdański

angielski
Korepetycje z angielskiego- Urszula

Pośród wielu moich zainteresowań praca z ludżmi jest na pierwszym planie. Z powołania i wykształcenia jestem filologiem angielskim i pedagogiem. Nade wszystko cenię sobie możliwość interakcji z ludżmi, którą daje mi praca jako lektor i nauczyciel. Moje ponad 20-letnie doświadczenie utwierdza mnie w przekonaniu że kluczem do sukcesu w nauce języka jest zbudowanie właściwych relacji i nastawienia.

Zapraszam do odkrywania drzemiących w nas możliwości :)

Julita

Magister filologii germańskiej - Uniwersytet Warszawski
Magister nauk humanistycznych - Uniwersytet Wiedeński

niemiecki
Lekcje niemieciego przez internet- Julita

Od 2010 roku jestem związana z nauczaniem języka niemieckiego. Posiadam zarówno wykształcenie kierunkowe, jak i doświadczenie pracy jako lektorka języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim i studia humanistyczne na Uniwersytecie w Wiedniu. Przez kilka lat mieszkałam, studiowałam i pracowałam w Austrii, gdzie doskonaliłam swoją znajomość niemieckiego.

Prowadzę kursy grupowe (w tym języka specjalistycznego) jak i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach.

Agnieszka

Magister Filologii Germańskiej – Uniwersytet Wrocławski

niemiecki
angielski przez skype'a- Agnieszka

W dzisiejszych czasach, kiedy znajomość dodatkowego języka może stanowić o naszym „być albo nie być”, staram się realizować swoją pasję życiową naprowadzając innych jak można w prosty i przystępny sposób zgłębiać język niemiecki.

Chcę pokazać, że nauka języka nie musi być wyrzeczeniem, ale dobrą zabawą z której można wynieść zawsze coś nowego. Uważam, że wykorzystując wybrane metody nauczania można odnaleźć łatwość uczenia się.

Ewa

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Angielski
Lekcje angielskiego przez internet- Ewa

Język angielski zawsze był moją pasją i chciałam z nim wiązać przyszłość. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowywałam uczniów do „odchodzącego” już sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury podstawowej i rozszerzonej. Prowadziłam zajęcia z języka angielskiego specjalistycznego (ESP), głównie Medical English.

Jestem akredytowanym egzaminatorem ETS GLOBAL (TOEIC, TOEIC BridgeTM, TFITM , TOEFL iBT) oraz metodykiem PASE. Posiadam Cambridge English Certificate TKT Young Learners.

Sama nadal się doszkalam, z ogromnym entuzjazmem biorę udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach dla lektorów. Prywatnie kochająca podróżowanie i bieganie, miłośniczka zwierząt.

Ewa

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Warszawski

Angielski
korepetycje przez internet- Ewa

Uczenie musiało być mi pisane; już w podstawówce moja popularność gwałtownie rosła przed klasówkami z matematyki, chemii czy angielskiego. Kończąc studia zarzekałam się, że za skarby świata nie zostanę nauczycielką. Przeznaczenie dogoniło mnie błyskawicznie i już nie wypuściło z objęć.

Po 17 latach w zawodzie praca wciąż sprawia mi przyjemność, uczę na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych od podstawówki - górnej granicy wiekowej nie ma, bo na naukę nigdy nie jest za późno, a ja błyskawicznie zapominam daty urodzenia.

Kasia

Magister Filologii Romańskiej- Uniwersytet Jagielloński
Licencjat Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego- Uniwersytet Warszawski

francuski
Korepetycje przez internet- Kasia

Doświadczenie w nauczaniu języka zdobywałam pracując w szkole ponadgimnazjalnej oraz na kursach językowych. Pracowałam z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, na wszystkich poziomach zaawansowania.

Dzięki udziałowi w szkoleniach krajowych i zagranicznych, mam możliwość stałego rozwoju swych kompetencji, unowocześniania metod pracy, poszerzania wiedzy na temat sposobów uczenia. Sama uczę się od roku języka hiszpańskiego co pozwala mi z innej perspektywy, spojrzeć na proces uczenia się języka obcego.

Francuzi mówią, że nauka języka to rozpoczęcie nowego życia. Otwiera się przed nami świat innej kultury, możliwość poznania nowych ludzi, poznania innych smaków, muzyki, literatury, kina. Zatem zapraszam wszystkich do rozpoczęcia przygody z nauką języka!!!!

Agnieszka

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Śląski

Angielski
Korepetycje przez internet- Agnieszka

Angielski jest moją pasją, którą próbuje zarażać innych. Do każdego ucznia staram się podejść indywidualnie i dostosować lekcję do jego predyspozycji i potrzeb językowych.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu zarówno młodzieży szkolnej jak i dorosłych. Staram się, aby każda lekcja była nie tylko czasem wytężonej pracy ale również, aby przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Jestem przekonana, że każdy może osiągnąć sukces niezależnie od swojego wieku oraz predyspozycji.

Kasia

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Śląski

Angielski
Korepetycje przez internet- Kasia

Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam już w szkole podstawowej, gdzie, zafascynowana językiem, organizowałam zajęcia dodatkowe dla kolegów i koleżanek. Podczas studiów filologicznych najbardziej interesujące były dla mnie takie dziedziny językoznawstwa, jak: semantyka i pragmatyka. Swoje, obecnie ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu, zawdzięczam: licznym praktykom, pracy zawodowej oraz udzielaniu korepetycji. Bliska w nauczaniu jest mi metoda komunikatywna.

Uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Chętnie uczestniczę w konferencjach metodycznych oraz sięgam do literatury fachowej. Wolne chwile poświęcam rodzinie, pilatesowi oraz poznawaniu j. francuskiego.

Magda

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Gdański

Angielski
Nauka angielskiego przez skype- magda

Moje pierwsze spotkanie z językiem angielskim nie było proste, ale dzięki temu wiem, że trudne początki szybko odchodzą w niepamięć. Chociaż na mojej drodze z nauczaniem pojawiały się zakręty, to jednak zawsze do niego wracałam. Dziś uczę, ponieważ wiem, jak niezwykłym doświadczeniem jest obserwowanie efektów swojej pracy w drugim człowieku.

Jako nauczyciel miałam styczność z osobami w każdym wieku oraz na różnych poziomach zaawansowania. Niezależnie od tego, czy prowadziłam zajęcia indywidualne, czy grupowe, zawsze było to dla mnie nowe spotkanie, z którego mogłam wynieść coś dla siebie. Ucząc języka angielskiego staram się nie tylko przekazywać wiedzę, ale też uważnie słuchać i budować wiarę ucznia we własne możliwości.

Wierzę, że angielski można pokochać nawet wtedy, kiedy wcześniej było się zmuszonym jedynie go lubić. Natomiast kiedy już pozna się go bliżej, to staje się on przyjacielem na całe życie, ponieważ wiele umożliwia i nigdy nie przestaje zaskakiwać.

Magda

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Wrocławski

Angielski
Korepetycje przez Skype- Magda

Od 1999 roku pracuję w szkolnictwie obecnie jako nauczyciel dyplomowany języka angielskiego. Od wielu lat mam stały kontakt z dziećmi i młodzieżą, staram się każdego ucznia traktować indywidualnie i dostosowywać do niego odpowiednie metody i formy pracy.

Udzielam lekcji dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania. Na bieżąco śledzę wszystkie informacje dotyczące nauczania języka angielskiego, każdego roku biorę udział w licznych szkoleniach i warsztatach mających na celu podniesienie swoich kwalifikacji a co za tym idzie ciekawsze i bardziej atrakcyjne lekcje i materiały dla moich uczniów.

Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się 20 lat temu i trwa do dziś, staram się zarazić tym także swoich uczniów i nawet jeśli nie każdemu ta fascynacja się udziela mogę śmiało stwierdzić, że w jakiś sposób udało mi się każdego z nich tym językiem zainteresować. Zawsze staram się dotrzeć do ucznia przez pryzmat jego zainteresowań i tego co jest dla niego ważne w życiu codziennym. Prywatnie jestem matką dwójki dzieci i wiem jak istotne jest odpowiednie podejście do drugiej osoby.

Magda

Magister filologii francuskiej- Uniwersytet Śląski
Paris IV-Sorbonne- Dyplom DEA
Magister historii- Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie

francuski
Francuski przez Skype- Magda

Odkąd zaczęłam uczyć się języka francuskiego, moim marzeniem były studia w Paryżu. I tak ukończyłam Paris IV-Sorbonne na wydziale historii pisząc pracę o jednym z rewolucjonistów o polskich korzeniach, zaś dwuletni pobyt w Paryżu wiele mnie nauczył. Wykształcenie historyczne uzupełniłam studiami filologicznymi.

Nauczaniem francuskiego zajmuję się od 2005 roku i myślę, że jestem szczęściarą, bo robię to co lubię. Praca jest moją pasją dzięki której staram się zaszczepić moim uczniom miłość do języka i kultury Moliera, Woltera Camusa, czy Le Clézio . Przygotowuję uczniów do zdania matury z języka francuskiego czy egzaminów na certyfikaty DELF ale także pomagam w nauce przed wyjazdem zagranicę. Większość materiałów do nauki przygotowuję sama, głównie dzięki nowinkom przywożonym z różnego rodzaju szkoleń. W wolnych chwilach namiętnie tańczę tango, wykwintnie gotuję, zgłębiam tajniki fotografii i chodzę do kina, oczywiście na francuskie produkcje!

Ola

Magister filologii angielskiej – Uniwersytet Gdański

Angielski
Korepetycje z angielskiego online- Aleksandra

Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego od 10 lat. Doświadczenie pedagogiczne zdobywałam pracując w szkole ponadgimnazjalnej, szkole on-line oraz prowadząc specjalistyczne kursy językowe z zakresu Business English, Office English, Medical English. Przygotowywałam uczniów do zdania ważnych egzaminów jak Matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz FCE. Prowadziłam zajęcia metodą Callana oraz Direct English, czyli metodami nastawionymi na mówienie. Dzięki temu pomagam rozwijać zdolności komunikowania się w języku angielskim. Dokładam wszelkich starań by lekcja przebiegała w miłej atmosferze. Dbam o to by tematyka lekcji była powiązana z zainteresowaniami i potrzebami ucznia.

Poza nauczaniem języka zajmuję się współpracą międzynarodową, gdzie aktywnie posługuję się językiem angielskim w komunikacji z obcokrajowcami. Dzięki temu służę pomocą jak radzić sobie w tego typu środowisku.

W wolnych chwilach uczę się języków obcych i jeżdżę na rowerze podziwiając uroki Warmii i Mazur.